


1 025 ₴
Гравер BDG400 призначений для виконання різних робіт, включаючи свердління, шліфування, гравіювання та інше; інструмент може використовувати різноманітні насадки, що встановлюються в спеціальному затискному патроні.
Плавне регулювання обертів дозволяє працювати з різними типами матеріалів. Інструмент має правильне балансування за вагою, поверхня корпусу відрізняється ергономічною формою, завдяки чому інструмент добре лежить в руці.
Гравер обладнаний системою швидкої зміни насадки і комплектується гнучким валом для роботи у важкодоступних місцях

• Характеристики:
- Напруга мережі: 230 В
- Частота: 50 Гц
- Потужність: 400 Вт
- Число оборотів холостого ходу: 10000-30000 об / хв
- Діаметр патрона: 1-3,2 мм
• Особливості:
- Пластиковий кейс ергономічний дизайн
- Компактний і міцний корпус
- Швидка і зручна заміна насадки
- Комплект насадок і наявність гнучкого валу
- Мікродвигун з достатньою потужністю
- Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baltic |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |