









1 050 ₴
Гравер GEKO набір 211 шт + Гнучкий вал
Граверна машина GEKO – компактний багатофункціональний інструмент призначений для виконання великого ряду різних робіт.
Гравер оснащений витривалим 390 Вт електродвигуном з можливістю регулювання обертів в діапазоні від 10000 до 30000 об/хв.
GEKO в кейсі і комплектується великою кількістю різних пристроїв 211 одиниць.
• Характеристики :
- Особливості: електрична, з кейсом
- Призначення інструменту: побутовий
- Вага: 1.1
- Вид живлення: мережевий
- Потужність: 390
- Кількість швидкостей: 1
- Регулювання частоти обертання: натисканням кнопки пуску
- Мінімальна кількість оборотів (холостий хід): 10000
- повна кількість обертів (холостий хід): 30000
- Регулювання частоти коливань: натисканням кнопки пуску
- Длина мережевого кабелю: 3
- Гарантія: 12 міс.
• Інші можливості:
- Захист від вібрації: віброгасна основна рукоятка
- Захист від пилу: пасивний захист від пилу
- Видалення пилу: без відведення пилу
• Комплектація:
-гравер
- набір приладдя
- пластиковий кейс
- інструкція
- гнучкий вал

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 390 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 3 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |