




985 ₴
Компактна і ергономічна форма
• Функція захисту від повторного запуску запобігає випадковому запуску
• Невеликий корпус редуктора
• Термостійкий двигун
• Збільшений кут нахилу ручки до 20°
• Два кільця лабіринтового типу ущільнюють кулькові підшипники та повністю захищають редукторний механізм і двигун від пилу та бруду
• Блокування шпинделя для легкої заміни леза

Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |