






3 748,75 ₴
Повітряний масляний компресор KOWAL POLSKA BM 24L — це ефективний та надійний компресор від польського виробника, призначений для широкого спектра завдань у майстернях, на будівництві та в гаражах. Завдяки потужному двигуну, стабільному тиску до 8 бар і високій продуктивності, він стане чудовим вибором для роботи з пневмоінструментами, фарбування, піскоструминної обробки, а також для накачування шин та інших робіт, пов’язаних із подачею стисненого повітря.
Компресор оснащено двома точними манометрами для одночасного контролю тиску у ресивері та на виході. Ефективна система охолодження та економне енергоспоживання забезпечують стабільну продуктивність. Вбудований сепаратор додатково очищує відпрацьоване повітря від води та масла.
Основні переваги:

Характеристики:
В комплектацію входить:
Ідеальний для домашнього майстра та професіонала!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атма |
| Країна виробник | Польща |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.25 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Регулювання тиску | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 580 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |