








8 123,75 ₴
Компресор Schwarzbau ZBV50 (2-поршневий, 50 л) — це модель із прямим приводом і горизонтальним ресивером на 50 літрів, яка ідеально підходить для домашніх гаражів та невеликих майстерень. Вона легко впорається з широким спектром побутових завдань: продувка, піскоструминна обробка, шиномонтаж, фарбування, лакування, очищення території та інші роботи, де потрібне подання стисненого повітря під тиском.
Ефективне повітряне охолодження забезпечує стабільну роботу, запобігаючи перегріву за допомогою примусової вентиляції. Захист від перепадів напруги та перегріву гарантує безпечну експлуатацію.
Компресор оснащено двома манометрами для точного контролю тиску. Переміщення спрощується завдяки транспортувальним колесам і зручній ручці, а опорна гумова ніжка додає стійкості та зменшує вібрації.
Основні переваги:
Додатково:
Характеристики:
У комплектацію входить:
Ідеальний для домашнього майстра та професіонала!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schwarzbau |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Кутовий |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.53 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 1 МПа |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Регулювання тиску | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 600 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 3300 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |