


1 350 ₴
Обприскувач акумуляторний БУКОВИНА CL-16В допоможе швидко обробити великі площі посівів від шкідників та захворювань, а також внести добрива рівномірним шаром.
- Підкачування рідини відбувається автоматично завдяки наявності акумулятора, заряду якого вистачає кілька годин безперебійної роботи.
- Обприскувач має гнучкий шланг та телескопічну трубку, що дає великий радіус розпилення до 7 м. Тому обробка території або саду не триватиме багато часу.
- Широка горловина бака є зручною для приготування розчину.
- Дана модель має ергономічний дизайн і оснащена широкими ременями на плечах, які сприяють рівномірному розподілу ваги.
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Буковина |
| Країна виробник | Україна |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 7 м |
| Об'єм бака | 16 л |
| Продуктивність | 3 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Довжина шланга | 100 см |
| Загальна вага | 5.5 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 40 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |