







3 436,25 ₴
Компресор повітряний масляний Schwarzbau FL-24 — це надійний масляний повітряний компресор поршневого типу, розроблений для забезпечення стабільної подачі стисненого повітря під високим тиском. Ідеально підходить для виконання широкого спектра завдань: свердління, довбання, фарбування, миття, накачування шин та інших робіт із пневмоінструментами. Завдяки своїй простій, але ефективній конструкції компресор демонструє високу продуктивність і зручність в експлуатації.
Принцип роботи пристрою базується на поступальному русі поршня, який спочатку всмоктує повітря в циліндр, а потім стискає його. Такий механізм дозволяє досягати потрібного тиску для різноманітних застосувань. Компресор знаходить застосування в промисловості, будівництві, сервісних центрах і побуті. Його використання сприяє економії електроенергії, підвищенню ефективності роботи та забезпечує безпечне використання в умовах підвищеної вологості.
Основні переваги:

Характеристики:
В комплектацію входить:
Ідеальний для домашнього майстра та професіонала!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schwarzbau |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.25 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Регулювання тиску | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 345 мм |
| Довжина | 585 мм |
| Висота | 625 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |