






2 799 ₴
Компресор повітряний масляний Tagred TA300N — це надійний, компактний і потужний компресор, створений для використання в гаражах, домашніх майстернях, на будівництві та в побуті. Його головне призначення — подача стисненого повітря для роботи з різними пневматичними інструментами. Завдяки швидкому нагнітанню тиску та зручним розмірам, пристрій легко транспортувати й зберігати.
Компресор має вдосконалену конструкцію, яка поєднує в собі ергономіку, ефективність і економічність. Він споживає мінімум енергії при збереженні високої продуктивності.
Основні переваги:

Характеристики:
В комплектацію входить:
Ідеальний для домашнього майстра та професіонала!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tagred |
| Країна виробник | Польща |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.28 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 47 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Регулювання тиску | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Висота | 580 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |